Новини з 1996 року

Як у фільмі жахів: чоловік з рушницею прийшов до колишньої та її нового бойфренда. Постраждали обоє

Артем Кузьменко 08 квітня 2021 14:30 337 0

У Миргородському міськрайонному суді Полтавської області 31 березня відбувся розгляд кримінального провадження за ч. 1 ст. 125 ККУ (нанесення умисного легкого тілесного ушкодження), ч. 1 ст. 129 ККУ (погроза вбивством) і ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 162 ККУ (закінчений замах на незаконне проникнення до житла особи з погрозою застосування насильства).

До відповідальності притягли Валерія Ш. – уродженця одного із сіл Миргородського району, який має на утриманні дитину 2005 року народження.

У обвинувальному акті вказали, що 18 січня 2021 року, приблизно о 0:10, п'яний Валерій із зарядженою мисливською рушницею в руках прийшов до приміщення житлового будинку, в якому в цей час перебувала його колишня дружина. Сам будинок належав її новому бойфренду, який також був усередині.

Валерій підійшов до вхідних дверей та почав погрожувати власнику помешкання, що якщо він не пустить гостя всередину, буде погано. Його вимоги не виконали, тому він двічі вистрелив у замок. Але стрельнув невдало і відчинити двері не зміг.

В рушниці залишилася одна куля. Валерій побачив, як новий бойфренд тікає з власного будинку через вікно, тому почав йому навздогін кричати, що вб'є його. Щоб іще більше налякати, він демонстративно здійснив постріл так, щоб куля пролетіла справа від потерпілого. Але той утік.

У будинку залишилася колишня дружина. Вона почала сварити непроханого гостя й отримала в око, від чого впала на землю.

Чим закінчилася подія – невідомо, та й такого зазвичай не вказують під час судового засідання. Проте до відповідальності чоловіка притягли й почалося досудове розслідування. У день судового засідання підозрюваний та потерпілі уклали угоду про примирення.

Усі наполягали на тому, щоб її затвердили, адже вона була укладена добровільно і відповідає всім вимогам. Суддя зробив це. Спочатку він присудив два роки позбавлення волі, потім замінив їх на три роки іспитового терміну.

Усі речові докази, а це змиви крові, гільзи, свинець тощо, постановили знищити. Рушницю також.

Цивільний позов потерпілі не подавали.

Електронний протокол судового засідання опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2792 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3261 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3706 0