Новини з 1996 року

Які проблеми зі здоров'ям може вирішити щоденний сміх

pplus 19 квітня 2021 07:50 179 0

Не всі знають, що сміх — не тільки природна реакція організму, але й можливість поліпшити своє здоров'я. Люди, які часто сміються, мають більш міцний імунітет, стабільний артеріальний тиск і навіть менший ризик набрати зайву вагу.

Вчені вже неодноразово отримували докази того, що сміх, крім поліпшення настрою, позитивно впливає на фізичне здоров'я людей.

Розслаблення мозку й тіла

Щоб по-справжньому відпочити в кінці важкого дня або розслабитися після стресової ситуації, варто знайти компанію, з якою можна від душі посміятися. Здоровий сміх зніме напругу у всьому тілі і поліпшить моральний стан. М'язи зможуть залишатися розслабленими до 1 години.

Зміцнення імунітету

Під час сміху в організмі людини відбувається зниження рівня кортизолу, відомого як гормон стресу. Паралельно посилюється зростання основних клітин імунної системи і антитіл, які дозволяють організму успішно чинити опір небезпечним інфекціям.

Полегшення болю

Сміх здатний посилювати вироблення ендорфінів. Вони визнані натуральними знеболювальними засобами, які допомагають людям краще почуватися і знижувати больові відчуття при хронічних захворюваннях.

Поліпшення роботи внутрішніх органів

Для здоров'я дуже корисно сміятися. У цей момент збільшується серцебиття, дихання стає більш глибоким, що дозволяє всім органам отримувати достатню кількість кисню. Завдяки цьому легені, серце і м'язи будуть краще працювати. Безперебійна робота кровоносної системи, наприклад, дозволить запобігти розвитку серцевих нападів та інших небезпечних захворювань.

Зниження ваги

Якщо кожен день сміятися не менше 10 хвилин, можна додатково спалювати 40 калорій. Насправді це здається незначною цифрою, але за 12 місяців можна позбутися 1-2 зайвих кілограмів. Звичайно, це не замінить відвідування спортивного залу й дотримання здорового харчування, але стане відмінним допоміжним засобом у досягненні красивої фігури.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2788 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3257 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3703 0