Новини з 1996 року

Як працюватимуть відділення Укрпошти в Кременчуці на час карантину

Валерія Макряшина 12 березня 2020 17:40 499 0

На час карантину з 12 березня Укрпошта працюватиме у звичайному режимі: доставлятиме пенсії та грошові виплати, а також продовжить приймати та відправляти посилки в Україні та за кордон.

Про це йдеться в заяві Укрпошти.

"Як відомо, з метою протидії поширенню коронавірусу 11 березня українським урядом прийнято рішення обмежити масові заходи за участю понад 200 осіб та запровадити карантин у навчальних закладах.

Укрпошта, як стратегічно важливий об’єкт інфраструктури, продовжує працювати у звичайному режимі.

Компанія й надалі доставлятиме пенсії та грошові виплати мільйонам клієнтів, особливо пенсіонерам, які є найбільш вразливою категорією можливого інфікування коронавірусом.

Вони також зможуть здійснювати комунальні платежі вдома, отримувати побутові товари і продукти першої необхідності, щоб не піддаватися ризику й не йти в магазини або в місця значного скупчення людей", - заявили в компанії.

Зазначається також, що підприємство продовжить приймати і відправляти посилки в Україні та за її межі.

Керівництво Укрпошти попереджає, що на час введення карантину в навчальних закладах можливий брак персоналу в певних відділеннях та дільницях. Однак підприємство буде робити все можливе, щоб такі випадки були винятком та мінімізувати можливі незручності для клієнтів.

Водночас Укрпошта робить усе можливе, щоб робота працівників підприємства залишалася й надалі безпечною. Зокрема, на випадок поширення інфекції підприємство має запас респіраторів та більше ніж 100 тисяч масок. Найближчим часом поштові відділення, сортувальні центри та офісні об’єкти будуть забезпечені дезінфекторами.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0