Новини з 1996 року

Влада тримає людей за дурнів. Кременчужани про вчорашню нараду мера Малецького про сморід

Олександр Курилов 05 липня 2016 13:46 1162 0

Мешканці Кременчука, які в Інтернет- спільноті «За чистий Кременчук» виборюють своє право дихати чистим повітрям, висловлюють своє обурення результатами вчорашньої двогодинної наради у міського голови Кременчука Малецького.

Таку нараду з приводу отруєного повітря у місті міський голова Кременчука Віталій Малецький провів учора.

Тривав цей захід дві години поспіль, але ніяких конкретних рішень прийнято не було.

Це обговорення теми отруйного повітря у Кременчуці, проведення наради мера з цього приводу, а про те, що відбувається, – розповіли всі ЗМІ, й відгуки громадян на те, що відбулося.

Серед відгуків – лише зауваження мешканців,  що наші чиновники і представники промислових підприємств тримають кременчужан за ідіотів.

«Я дивлюся, влада просто знущається, реально всіх нас за дурнів тримають? Усі вони знають і хто сморід викидає, і скільки грошей за це отримали...

Прикро, що ті люди, які повинні захищати думку народу і є його представники, просто спускають усе на гальмах і виконують свою роботу абияк», - зазначає з цього приводу учасник  групи «За чистий Кременчук» Тетяна Шкурапет.

Інші коментарі з  приводу наради мера міста– аналогічні. Громадян обурює таке – дебати у виконкомі тривали дві години.

За цей час громадянам розповіли, що не можуть з’ясувати,  яке саме підприємство отруює повітря, а чиновники, які контролюють цю справу, – не можуть відповісти на це запитання.

Представники ж промислових підприємств заперечують про роль своїх заводів у  жахливому запаху на вулицях міста й особливо на Молодіжному.

Гірше, однак, інше – ніякого конкретного рішення на нараді в міського голови Кременчука теж прийнято не було.

Уже прес-служба мера Малецького про відсутність будь-яких рішень пише на офіційному сайті міськвиконкому так:

"У підсумку після більше ніж двогодинної наради міський голова Віталій Малецький закликав керівників промислових підприємств все ж таки ще раз проаналізувати стан на своїх підприємствах і за необхідності вжити заходи з усунення проблеми та працювати у напрямку модернізації виробництва і запровадження очисних технологій.

Міський голова доручив відповідним службам контролювати ситуацію і наголосив, що в разі виявлення забруднювачів атмосферного повітря міська влада звертатиметься до контролюючих органів щодо притягнення винних до відповідальності".

Що залишилося поза нарадою, так це перелік конкретних справ. Зокрема, на питанн: як саме припинити забруднення повітря у Кременчуці - відповіді ніхто не оприлюднив.

Відомо, що мер Кременчука Малецький обіцяв з цього приводу створити робочу групу із залученням громадськості, однак цього не зроблено.

Є вимога громадськості до міської влади  - звернутися по допомогу до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації, Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області, Департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації, але це теж проігноровано.

Тобто у сухому залишку цієї наради є лише звернення міського голови до керівників підприємств про «необхідність, модернізацію, контроль…»

Але наскільки цього достатньо для мешканців, які занепокоєні погіршенням здоров’я через постійний сморід?

Загалом тема – жахлива. Й проведення безрезультатної наради в мерії не менш жахливе, ніж отруєння повітря у місті.

і висновок тут один – наші чиновники живуть своїм життям, а громадяни своїм.

Якщо ж міська влада такою відсутністю результатів прохання людей вщент  ігнорує, то у кременчужан немає іншого шляху, ніж діяти.

А діяти в цьому випадку – це поки що скаржитися.

Мешканці міста запрошують до Кременчука провідні українські телеканали та готують спеціальну петицію з кременчуцької проблеми на сайт Президента України.

Ще є прохання до депутатів міськради розібратися й кременчужан від отруєння  врятувати.

Про що слід додати: арсенал з написання скарг у мешканців міста та телефонних дзвінків на урядову гарячу лінію – не безмежний.

І після цього етапу, за відсутності результатів, буде наступна дія.

І мова тут уже про перекриття шляхів, аби врешті-решт наші чиновники, на чолі з міським головою Кременчука, ситуацію виправили.

Можливо, це разом зі збором підписів за відставку мера Кременчука та його заступників  буде більш дієвим, ніж проведення двогодинних безрезультатних нарад у Кременчуцькому міськвиконкомі.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 464 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 849 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 802 0