Новини з 1996 року

Владі - не цікаво, поліція реагує через раз. Кременчужани не сплять через дрифтерів під вікнами

Валерія Макряшина 03 грудня 2020 15:00 1163 0

У Кременчуці мешканці будинків, розташованих поблизу автостоянки в районі супермаркету "АТБ", що в центрі міста, не можуть заснути через постійні перегони, які влаштовують вночі дрифтери під їхніми вікнами. 

У групі «h.Kremenchug» з'явився відеозапис, на якому видно, як кілька машин ганяють по колу, влаштовуючи так звані замети. Ідеальну "картинку" екстремалам доповнював сніг, який щойно випав. Дрифт супроводжується гучним шумом, який і не дає заснути мешканцям навколишніх житлових будинків.

 

 

Самі ж дрифтери ніяк на зауваження не реагують.

У коментарях до відео більшість громадян чомусь не стали на бік оператора. Деякі казали, що місцевій владі треба задуматися над тим, щоб створити кременчуцьким дрифтерам спеціальний майданчик для відточування майстерності. В інших ця ситуація не викликала нічого іншого, крім сміху. 

«Програма Плюс» отримала коментар від мешканців будинків поблизу цієї автостоянки, які кажуть, що такі розваги - справа для їхньої місцевості досить звична. 

Нічна романтика продовжує вабити на вулиці молодь кататися по місту або збиратися на ось таких дрифтерських місцях — стоянках і під басову музику весело про щось говорити до самого ранку зі стаканчиком кави або ще чогось міцнішого.

За словами кременчужанки З., дрифтери можуть ганяти годинами і навіть поліція нічого не може зробити. 

«І так щоночі. Поліція не реагує. Їх (дрифтерів, - авт) не бентежать ні діти, які йдуть до школи, ні інші пішоходи. У службі допомоги мера сказали, що це робота поліції й від них нічого не залежить. Ми викликали поліцію, але як тільки патрульні під'їжджають, молодь або швидко зникає, повертаючись після від'їзду копів, або отримують від них просту профілактичну бесіду», - зазначає жінка і додає, що в поліції про заняття хлопців знають, але, як зазначають самі патрульні, — нічого зробити й справді не можуть. 

Проблема в тому, що за законодавством за дрифт водія не можна притягнути до відповідальності. Але поліцейські, за вказівкою їхнього начальника Олександра Борзенка, можуть почати патрулювати найбільш популярні дрифтерські місця в Кременчуці.

Це б стабілізувало ситуацію і додало б кілька балів у роботу патрульної поліції, чиє завдання - реагувати та контролювати правопорядок, а не тільки проводити виховні бесіди, на кшталт тих, які потенційні правопорушники пропустили на уроках у школі. 

А нашим чиновникам слід задуматися про створення, хоча б теоретично, спеціального майданчика для дрифту, бо стрітрейсерів у місті, як і в будь-якому іншому, вистачає. Принаймні про це просять добросовісні кременчуцькі екстремали. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1736 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1816 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1734 0