Новини з 1996 року

Вину дружини віце-мера Зінаїди Проценко суд також підтвердив

Юлія Билина 11 травня 2016 12:36 1359 0

Майже аналогічне рішення щодо самого віце-мера Апеляційний суд Полтавської області виніс стосовно Зінаїди Проценко, чиновниці Крюківської райадміністрації та дружини заступника міського голови.

Винуватість Зінаїди Проценко, заступниці керівника Крюківської районної адміністрації, у порушенні антикорупційного законодавства сьогодні також підтвердив Апеляційний суд Полтавської області.

Виключивши з мотивувальної частини рішення районного суду лише пункт стосовно неповідомлення про конфлікт інтересів при голосуванні за склад міськвиконкому, суддя Апеляційного суду Василь Маліченко підтвердив більшість обвинувачень стосовно Зінаїди Проценко. Рішення практично аналогічне тому, що раніше суддя прийняв стосовно віце-мера Руслана Проценка.

Раніше Автозаводський райсуд Кременчука визнав Зінаїду Проценко та її чоловіка Руслана Проценка винними в порушенні антикорупційного законодавства, зокрема, частин 1 та 2 статті 172-7 Адміністративного кодексу України, що стосується обмежень дій в умовах реального конфлікту інтересів.

Суддя Оксана Пальчик своїм рішенням встановила, що на першій сесії міської ради Зінаїда та Руслан Проценко діяли в умовах конфлікту інтересів, але не повідомили про це й не утрималися від голосування. Рішенням суду чиновницю зобов'язали сплатити штраф.

Через часті неявки чиновників на судові засідання стосовно цієї справи суддя О.Пальчик приймала рішення про примусовий привід Зінаїди та Руслана Проценків, а також віце-мера Ольги Усанової. Це вплинуло на ситуацію, чиновники відразу ж з'явилися на судове засідання, хоч і без супроводу поліції. 

Однак на наступному ж засіданні усі троє чиновників  оголосили заяви про відвід судді й понаписували на неї скарги до Вищої ради суддів і до місцевої прокуратури. Колеги Оксани Пальчик заяви про відвід відхили. Прокуратура також не знайшла в діях судді складу злочину. Рішення вищої ради суддів ще невідоме.

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаСесія міської радиРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2788 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3258 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3703 0