Новини з 1996 року

Викрадення, розбої, наркоторгівля. У Кременчуці діяло злочинне угруповання

Валерія Макряшина 03 квітня 2018 14:38 721 0

Троє з банди - в розшуку.

Потягом зими в Кременчуці діяла злочинна банда, яка займалася наркотиками, розбоєм та викраденнями. Про це сьогодні на брифінгу повідомив начальник поліції Кременчука Віталій Ботвина.

Наприкінці лютого кременчуцькі правоохоронці розкрили організовану злочинну групу, яка протягом зими здійснювала розбої та викрадення людей із заволодінням їхніми транспортними засобами.

Протягом грудня, січня та лютого правоохоронці перевірили факти завдання тілесних ушкоджень громадянам, що були причетні до наркоторгівлі. Детально, за словми Ботвини, розглядалися такі випадки, коли постраждалі відмовлялися писати заяви, після надання відповідної медичної допомоги вони відмовлялися співпрацювати зі слідством.

"Або побоювалися інших видів розправи, або не хотіли повідомляти про справжню причину таких заходів відносно них",- додав Віталій Ботвина.

Останній випадок стався в лютому. Тоді потерпілого, завдавши йому тілесних ушкоджень, цілий день возили по Кременчуку в його власному автомобілі. За даними головного поліцейського міста, чоловіка возили до родичів, аби він зібрав достатню для викрадачів суму. Згодом його висадили в Кременчуцькому районі й він звернувся до правоохоронців. Був організований план перехоплення. Цілу ніч поліція шукала автомобіль потерпілого, знайшли автівку наступного дня, а через деякий час з'явилися дані й про злочинців

Відомо, що всі з банди - кременчужани. Троє з чотирьох її учасників знаходяться у розшуку, їм оголошено підозру. Один зі злочинного угруповання разом зі своїм адвокатом сам звернувся до правоохоронців. Наразі йому обирають міру запобіжного заходу.

Сам начальник поліції Віталій Ботвина пов'язує ці події з перерозподілом ринку наркоторгівлі та із наслідками "Закону Савченко", коли злочинці виходять раніше визначеного терміну й повертаються до минулого життя:

"Ви пам'ятаєте у 2010 році справу про затримання "сороконіжок"? Подібне повертається і такими явищами потрібно кваліфіковано займатися й недопускати розростання цієї масштабної історії про створення злочинних угруповань". 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0