Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Виконком оприлюднив результати таємного конкурсу перевізників. Хто наступний на дерибан?

Валерія Макряшина 12 березня 2020 16:20 480 0

У кременчуцькій мерії вже майже вирішили питання, хто та куди возитиме містян. На сайті мерії зареєстрували проєкт рішення на визначення переможців таємного конкурсу на право здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Одним із переможців стало мале колективне підприємство «Фірма «Аделла», яке візьме право перевозити пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 2 «Вул. Небесної Сотні (артсклади) – вул. Правобережна». Строком 1 рік. Поки що.

Серед інших переможців уже діюче наразі приватне підприємство «Креміньавтотранс». Воно здійснюватиме перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 15 Б «Вул. Молодіжна – Річковий вокзал», № 18 «Дитяча лікарня – міський ринок» та № 30 «Центр – 1-й Піщаний тупик».

Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я. Левітана» розглядають як переможця конкурсу на право здійснення перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті № 25 «Вул. Правобережна – ПАТ «Укртатнафта». Строк у нього буде більший - 5 років. 

І це нове - раніше міський голова Малецький заявляв про два нових маршрути з Крюкова до ПАТ "Укртатнафта": №26 та №25. Однак щось пішло не так, і мер міста зупинився на маршруті №25, який буде конкурентом маршруту №2 та №2-В. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 0 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 922 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1632 0