Новини з 1996 року

Вибори скоро. Депутати облради від Кременчука облаштовують спортивні майданчики за кошти бюджету

Валерія Макряшина 15 квітня 2020 17:20 800 0

Комунальне виробниче підприємство "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" почало укладати договори на облаштування в нашому місті спортивних майданчиків за кошти із обласного бюджету. Такі будуть розташовані поруч кременчуцьких навчальних закладів.

Імовірно саме ці спортивні майданчики надсучасного типу стануть для когось там в Полтавській облраді яскравим аргументом у спілкуванні з виборцями, хто знає? 

Один такий (або відразу декілька) буде побудований у Кременчуці по вулиці Олександра Білаша, 32, де знаходиться Кременчуцький ліцей №6 "Правобережний". Коштуватиме він аж 1 млн. 350 тис. 997 грн

Виконувати замовлення по встановленню сучасних мультифункціональних спортивних майданчиків по вул. Олександра Білаша дали підприємцю Білоус Тамарі, яка зареєструвала ФОП лише 8 місяців тому, але вже 4 рази позаконкурентно була виконавцем робіт з будівництва інших спортмайданчиків у нашому місті на замовлення Кременчуцького міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

Цей же підприємець взяла сьогодні гарячий підряд на аналогічні роботи, але по вулиці Володимира Великого, 52, де розташована школа №12. Вартість робіт по цьому об'єкту становить 1 млн. 365 тис. 358 грн.

Роботи повинні розпочатися негайно і завершитися аж наприкінці 2021 року.

Жодного справжнього конкурсу на виконання цих підрядів не було й слід розуміти, що далі мова йтиме про завищену вартість робіт, при тому, що кожен з цих спортмайдачників коштуватиме вдвічі менше, ніж за нього заплатили.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0