Новини з 1996 року

Ви власник - ви і ремонтуйте! Мерія Кременчука мінімізує видатки на ремонти житлового фонду

Ксенія Омельченко 07 грудня 2018 14:45 633 0

За словами начальника Управління житлово-комунального господарства міста Івана Москалика, вже зараз на капітальний та поточний ремонт, реконструкцію й технічне переоснащення житлового фонду міста Кременчука потрібно більше мільярда гривень.

Про це він заявив сьогодні під час обговорення відповідної Програми на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів.

Начальник УЖКГ Кременчука відзначив, що замість затребуваної суми управлінню в мерії пропонують лише 32 мільйони гривень, при тому що в бюджеті міста на  2019 рік взагалі закладається лише 1 млн грн.

Багатьох присутніх озвучені цифри, м'яко кажучи, здивували. Зокрема, головуючий на комісії депутат Олександр Плескун запитав про те, що казати людям, які, наприклад, скаржаться на протікання даху.

У відповідь Іван Москалик згадав законодавство України, відповідно до якого обов'язок брати фінансову участь в управлінні своїм будинком покладений на власників житла.

- Де-юре ми можемо проводити ремонти, але потрібні гроші, - зауважив Іван Москалик.

Додамо, що, згідно з Програмою поточного ремонту, реконструкції та технічного переоснащення житлового фонду нашого міста  на наступний рік, на балансі КГЖЕП «Автозаводське» нараховується 1118 житлових будинків загальною площею 3404,732 тис. кв. м.  Середній фізичний знос житлового фонду становить 40-60%. 

Більше того, 28 будинків загальною площею 6,236 тис. кв. м уже визнано старими. Аварійних будинків, на щастя, в Кременчуці поки що немає. Натомість є 360 будинків, що експлуатуються більш ніж 50 років, і ще 758 будинків - до 50 років.

Комплексного  капітального ремонту та реконструкції потребують більше 900 будинків, що експлуатуються понад 30 років.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0