Новини з 1996 року

Верховна Рада внесла зміни до держбюджету через COVID-19. Кременчуцький нардеп Шаповалов не голосував

Валерія Макряшина 14 квітня 2020 10:20 1014 0

Вчора, 13 квітня, Верховна Рада на засіданні прийняла доопрацьовану версію поправок до державного бюджету на 2020 рік.

За законопроєкт № 3279-д проголосувало 249 депутатів. І в цьому списку немає нашого депутата від Кременчука Юрія Шаповалова, який уже напевно думає, що допоміг нашому місту як міг. Тож за ці правки він, як і інші 23 нардепи, не голосував, хоча був на засіданні присутній.

 

Читайте також: Кременчуцький нардеп Юрій Шаповалов дистанціювався від виборців свого міста і ось чому

 

Тож за що проголосували інші?

Згідно з текстом проєкту закону на сайті парламенту, після внесення змін доходи держбюджету становитимуть 975,8 млрд грн, видатки - 1,266 трлн грн, граничний обсяг дефіциту - 298,4 млрд грн, обсяг державного боргу - 2,387 трлн грн.

Представляючи проєкт, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль назвав його пріоритетом фінансування боротьби з коронавірусом, включаючи підвищення видатків на медицину на 16,4 млрд грн, пенсійне забезпечення - на 29,7 млрд грн, соціальні витрати - на 19,5 млрд грн.

Водночас він підкреслив, що оновлений проєкт передбачає фінансування важливих для економіки видатків, включаючи дорожній фонд в обсязі 72 млрд грн, програми підтримки регіонів і аграріїв, культури, освіти, а також фінансування армії в колишніх обсягах.

Також прем'єр зазначив, що обсяг Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 становитиме 64,7 млрд грн.

«Це додаткові виплати медпрацівникам, які рятують українців, закупівля медичного обладнання, виплати українцям, які втратили роботу через коронавірус, надання грошової допомоги сім'ям медпрацівників», - пояснив Шмигаль.

В свою чергу депутат Олександр Трухін від імені Комітету з питань бюджету закликав депутатів ухвалити законопроєкт за основу і в цілому як закон.

«Вважаємо цей проєкт збалансованим, який повністю відповідає цілям і завданням Верховної Ради України. Уряд його зможе виконати. Ми закликаємо вас підтримати цей проєкт бюджету», - сказав він.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2540 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3004 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3444 0