Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Візит на КрАЗ: міністри є, голови ОДА та РДА є, а мера Малецького немає. Причина очевидна

Артем Кузьменко 18 травня 2021 15:15 742 0

Сьогодні, 18 травня, на територію заводу «АвтоКрАЗ» з робочим візитом приїхали міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський та міністр оборони України Андрій Таран. Відповідне повідомлення з’явилося на сайті Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Також відомо, що супроводжували високопосадовців голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов та голова Кременчуцької районної державної адміністрації Олег Лєднік. Але на заході не було міського голови Віталія Малецького. На жаль, мер вирішив не з’являтися перед міністрами на території, яка фактично досі належить давньому супернику Юрія Шаповалова – Костянтину Жеваго. Та й голові РДА якось в очі потрібно дивитися…

 

Читайте також: Неочікувано. На КрАЗ приїхали віце-прем’єр-міністр, міністр оборони та голова ОДА

 

Як повідомив Олег Уруський, головною метою візиту було обговорення з керівництвом заводу та державними високопосадовцями проблемної ситуації, яка виникла навколо підприємства: «Наразі Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає пул активів «Дельта банку» і банку «Фінанси та кредит», що зараз проходять процедуру ліквідації. Основну частину лота становлять борги саме групи «АвтоКрАЗ» – ПрАТ «АвтоКрАЗ» та ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод». Ця ситуація впливає на процес оборонних закупівель».

До того ж військові скаржаться на якість техніки, яку випускає КрАЗ. «Як наслідок, у Збройних Силах України доводиться спостерігати зростання кількості вантажівок іноземного виробництва, ухвалюються рішення щодо розміщення ряду нових зразків озброєння не на вітчизняному шасі. Своєю чергою ПрАТ «АвтоКрАЗ» наголошує на потребі збільшити оборонне замовлення та на ритмічності оплати за виготовлену продукцію», – сказав очільник Мінстратегпрому.

Але сам візит навряд чи ознаменує щось хороше для заводу. Якщо на підприємстві закипить робота, то навряд чи з подачі міністрів.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0