Новини з 1996 року

Війна за портфелі. Нардеп Шаповалов веде кременчуцьку рать на битву з нардепом Кулінічем

Олександр Курилов 29 березня 2021 12:45 352 0

Надалі будь-які події, що відбуваються в Полтавській обласній раді, де ділять наші податки, - не варті жодного доброго слова.

Й так само жодного доброго слова не варті самі кременчуцькі депутати Полтавської облради.

Причина - в цій обласній раді сьогодні триває чергова  битва бізнес-чиновників - депутатів, де переможець здобуде собі всі гроші в обласному бюджеті й усі посади.

І це остання інформація з Газети по-українськи, де наші колеги-полтавці розповіли нам, що сьогодні відбувається в Полтавській обласній раді.

А відбувається таке.

Депутати облради від нашого міста, підконтрольні кременчуцькому нардепу Шаповалову, представникові партії «За майбах», або «За майбутнє», що близька до олігарха Коломойського, ведуть жорстоку війну з полтавськими депутатами, які є представниками місцевої  партії «Довіра».

На чолі ж цієї «Довіри» - теж нардеп, але вже полтавський, якого звати Олег Кулініч.

Тож за тим, що можна спостерігати на сторінках ФБ тих же заступників мера Кременчука Малецького, депутатів облради Усанової та Проценка, – там у них у Полтаві все серйозно.

Головне в цій серйозності – кременчуцькі представники Шаповалова вже сто разів наїхали на голову Полтавської облради Біленького (представника «Довіри») за полтавські питання.

Слід сказати, що якби ці депутати облради, заступники мера Кременчука, вирішували так питання міського життя, то наше місто давно б уже стало обласним центром і кращим містом в Україні

Насправді, і  це їхнє досягнення й нардепа Шаповалова теж, Кременчук – це звичайний райцентр України з надзвичайно високими тарифами та низьким у порівнянні з іншими районами області рівнем життя.

Цікаво, що полтавські колеги описують нашого народного депутата Шаповалова як непублічну особу, й  це справедливий опис нашого, колись представника фракції Партії регіонів, а тепер «замайбутника» олігарха Коломойського.

До речі, вся ця їхня війна не минає безслідно для жителів Кременчука.

Ось ми знаємо, що за кошти обласного бюджету в Полтаві відбуваються великі зміни.

В цьому місті будуються нові лікарні, басейн, заклади освіти, палац спорту.

А ось Кременчук, де будівництво зовсім невеликої лабораторії Кременчуцького онкологічного диспансеру чиновники затягнули на два роки.

Й затягнули не тільки це, та ж реконструкція приймального відділення в лікарні «Кременчуцька» теж іде на «рекорд».

А не рекорд, який депутати облради від нашого міста на чолі з нардепом Шаповаловим хочуть поширити на всю область, – це величезні кременчуцькі тарифи на компослуги, катастрофічний стан місцевих доріг…

І здається, ця їхня мрія стосовно нашого існування буде втілена в життя.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 677 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1070 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1015 0