Новини з 1996 року

В Україні замість інтернатів будуватимуть будинки сімейного типу по типовому проекту

Марина Баніт 05 червня 2018 18:00 649 0

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомляє про те, що працює над розробкою типових проектів будівництва сімейних будинків нового типу для дітей-сиріт.

Будівництво 600 таких закладів зможе забезпечити житлом та сім’єю близько 6000 дітей-сиріт, що проживають сьогодні в Україні.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Протягом місяця плануємо доробити існуючий проект і видати його вже разом з робочою документацією для регіонів. Протягом цього часу на місцях має бути все підготовлено: знайдене відповідне місце для розміщення нового об’єкта та розпочато відведення земельної ділянки. Питання місця розташування майбутніх будівель дуже важливе, адже для дітей мають бути створені всі комфортні умови, тому потрібно, щоб поряд обов’язково були дитячий садок, школа, медичний заклад тощо. Для початку плануємо побудувати 24 сімейні будинки нового типу, по одному в кожній області», — сказав він.

Парцхаладзе відмітив, що існуючі умови, в яких сьогодні проживають діти-сироти, є вкрай жахливими. «За статистикою кожні 3 дні в інтернатах помирає 1 дитина. 90% випускників таких закладів виростають повністю не адаптованими до життя в суспільстві, 50% — схильні до скоєння злочинів, 23% стають безхатченками, 14% — скоюють самогубство. Кожна дитина заслуговує на сім’ю та турботу. Тут неможливо бути байдужими», — наголосив заступник міністра.

Мінрегіон також працює над вдосконаленням практичних рекомендацій для регіонів із будівництва сучасних сімейних будинків для дітей-сиріт на місцях. Вони будуть містити вимоги до матеріалів, внутрішнього оздоблення, опис обладнання та меблів, а також варіанти планувальних рішень.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 796 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 938 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1293 0