Новини з 1996 року

Вітчизняний стріт-арт за версією Єжи Коноп'є

Ксенія Омельченко 16 травня 2017 15:51 896 0

Мало хто ще не чув про київського стріт-артхудожника Єжи Коноп'є. І хоча його "серце та душа подорожують від Києва до Луцька", послухати геніальні ідеї митця цікаво у будь-якому місті.

Перший вибух уваги до Єжи прийшов ще у 2013 році, після проривної, радикально новаторської подачі вірша Івана Франка як сукупності об’яв на дошці оголошень.

Зараз здається, що тільки природна скромність та зосередженість на українських проектах утримують цього художника від перетворення на світову зірку.

І ось уже цієї п'ятниці Єжи навідається до Кременчука, аби розповісти про свій  інтерактивний мистецький проект "33". Як зазначають організатори, суть квесту полягала в тому, що митець упродовж 33-х днів створював вуличні артоб’єкти, публікував фото цих робіт у Фейсбуку і давав підказку-загадку про місце їх розташування. 


 

Учасники квесту мали розгадати загадку, знайти стріт-артоб’єкт, зробити на його фоні селфі та опублікувати свою світлину у Фейсбуку. Переможця визначала кількість знайдених робіт та швидкість, з якою були опубліковані селфі. Призом за перше місце стали 3,33 кг домашнього печива від Файні солодощі,
2,22 кг — за друге, і 1,11 кг — за третє.

На відкритті виставки Єжи Коноп’є розповість про кожен день, про кожен артоб’єкт і про ті пригоди, які його спіткали за лаштунками квесту під час підготовки та створення цих артоб’єктів.

Де: Adapter, проспект Свободи, 30
Коли: 19 травня, о 19.00
Вхід вільний.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 134 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 569 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1042 0