Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

В міській раді вирують пристрасті навколо питання блокади ОРДЛО. ВІДЕО+ФОТО

Андрій Михайленко 02 березня 2017 11:24 923 0

Мер та депутати висловлюють свою підтримку по питанню блокади ОРДЛО протестувальниками, але за фактом можуть не проголосувати: питання по торговельній блокаді окупованих територій Донбасу в порядку денному йде останнім і на момент голосування по ньому значна кількість депутатів може залишити сесійну залу.

Нагадаємо, сьогодні відбувається пленарне засідання Кременчуцької міської ради, в ході якого депутати мають розглянути питання, що попередньо були включені до порядку денного.

Як стало відомо сьогодні, до переліку питань не було включено питання, яке стосується торговельної блокади окупованих територій Донбасу.  

Депутати міської ради Ганна Павленко, Валентина Гордєєва та Олександр Прокоп напередодні сесії оформили проект рішення, відповідно до якого мерія звертається до Президента України, голови Верховної Ради України та очільника Уряду з вимогою припинити торівлю з ОРДЛО та вирішити це питання на законодавчому рівні шляхом прийняття відповідного Закону, за який український парламент з першої спроби так і не проголосував.

 

 

Мер з цього приводу вказав, що цей проект бачить уперше, а тому не буде його підтримувати. У відповідь на це в залі почали обурюватися АТОвці та громадські активісти.

Депутат Павленко з цього приводу відповіла, що вчора даний проект рішення пройшов через чиновників мерії, секретаря міської ради Юрія Гриценка зокрема.

Лунали закиди про те, що профільні служби виконкому не схотіли візувати вказаний проект рішення міської ради. 

 

 

Під тиском громадськості, яка була присутня в сесійній залі, депутати більшості політичних сил (Опозиційний блок у тому числі. - Ред.) висловилися за підтримку вказаного проекту рішення. 

Зрештою, більшістю голосів питання по торговельній блокаді ОРДЛО було включено до Порядку денного останнім питанням, але запитання в громадськості все ж лишилися.

 

 

Після цього депутат Павленко нашвидкуруч як резервний варіант підготувала депутатське звернення на базі проекту вищевказаного рішення, яке депутати не підтримали, але пообіцяли підтримати питання по ОРДЛО, яке включили останнім до Порядку денного.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0