Новини з 1996 року

В Горішніх Плавнях у дев'ятьох людей лікарі підозрюють кір

Валерія Макряшина 23 лютого 2018 13:06 1364 0

Станом на 23 лютого в Горішніх Плавнях зареєстровано 9 випадків кору. Про це повідомляє видання "Світанок Полтавщини".

Не всі випадки поки підтверджені лабораторно, діагноз виставлений за клінічними проявами хвороби.

Як повідомив заступник начальника управління охорони здоров'я Віктор Дудник, наразі 6 городян знаходяться на лікуванні в інфекційному відділенні міської лікарні. Стан трьох з них лікарі оцінюють як важкий. Ще двом призначено амбулаторне лікування, так як хвороба протікає у легкій формі. Добре те, що серед них немає дітей, найстаршому хворому - 43 роки.

Це жителі Горішніх Плавнів, Кременчука та Кобеляцького району. В основному ці пацієнти поступили в лікарню 20-22 лютого.

"19-річну студентку одного з полтавських ВНЗ, мешканку Кобеляцького району, яка поступила до нас із кором на початку лютого, уже виписали, вона приступила до навчання, - повідомив Віктор Дудник. - Зараз легкий перебіг захворювання спостерігається у тих, хто був раніше щеплений від цієї хвороби. Взагалі для захисту від кору має бути хоча б два щеплення. Якщо пройшло більше десяти-п'ятнадцяти років після вакцинації, імунітет знижується і людина може захворіти, хоча в цьому випадку захворювання, як правило, протікає легше, ніж у нещеплених".

За інформацією заступника начальника управління охорони здоров'я, в місті наразі є дві дози вакцини проти кору, які призначені для дітей, які можуть бути в контакті з хворими. Сьогодні вакцину КПК (кір, епідпаротит, краснуха) повинні привезти в Київ, а з понеділка очікується її доставка по регіонах.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 673 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1066 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1011 0