Новини з 1996 року

Відео про жлобство. Заступника голови облради Холода звинуватили у використанні службових повноважень

Олександр Курилов 31 жовтня 2017 11:02 3101 1

Першого заступника голови Полтавської обласної ради й бізнесмена від «Батьківщини» Євгена Холода підозрюють у використанні службових повноважень.

Мова йде про ремонт вулиці Академіка Герасимовича й використання асфальту, який призначено для ремонту цієї вулиці.

Це відомі полтавські активісти Василь Ковальчук та Олександр Лещенко відвідали наше місто та зробили відео біля будинку бізнесмена-чиновника Холода.

Відео – про нову дорогу від будинку, яка веде на вулицю Герасимовича, й про асфальт для дороги від будинку пана першого заступника голови Полтавської облради.

 

 

Слід додати, що такі речі для кременчужан є знайомими. І приклад тут такий – ось у Крюкові бізнесмен-чиновник Холод відкриває торговий центр, однак облаштування території навколо нього – пішохідна зона - робиться вже за кошти міського бюджету.

Тут же дещо інше – будинок, у якому живе перший заступник голови облради, – це не торговий центр, однак облаштування зручностей і бюджетні кошти тут не віддільні.

В усякому випадку громадські активісти вказують саме на це.

Останнє – про самих громадських активістів, чиє відео «Програма плюс» оприлюднює.

Василь Ковальчук – один з добре відомих волонтерів Полтавщини, який відзначився під час обміну наших військовополонених під час боїв з російськими терористами.  

І про пана Холода. Євген Холод – відомий кременчуцький мільйонер, представник «Батьківщини», відомий своїми земельними скандалами. Він - власник Кременчуцького центрального ринку й не тільки його, є першим заступником голови Полтавської обласної ради.   

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Людмила 31.10.2017 11:30

Неправда!!!! Я живу на этой улице,Холод к этому асфальту никакого отношения не имеет.По просьбе жителей этого переулка была продлена дорога.Это легко проверить,по звонкам на горячую линию в горисполком,на сегодня есть заявка по продолжению ремонта дороги нашего переулка.

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2536 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3000 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3440 0