Новини з 1996 року

Від сьогодні "Ощадбанк" почав повертати кошти вкладникам банку "Фінанси та кредит"

Юлія Билина 04 листопад 2015 10:42 1745 0

"Виплати розпочали з сьогоднішнього дня й триватимуть вони до 14 грудня", - розповіла Ірина Копил, заступник керівника міської філії Ощадбанку. За словами Ірини Копил, гроші вкладникам збанкрутілого банку "Фінанси та кредит" повертатимуть не усім відразу, а одним у листопаді, іншим - у грудні. Коли й куди приходити по свої вклади, людям повідомляють через СМС на їхні мобільні телефони.

Держава віддає людям, що мали депозити в банку олігарха, кошти у розмірі банківського вкладу плюс відсотки, що "накапали" на день початку процедури банкрутства. Як відомо, кожен вкладник може отримати не більше 200 тисяч гривень. Спадкоємцям, що хочуть отримати вклади своїх померлих родичів, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб радить спочатку звернутися до банку «Фінанси та кредит».

Як відомо, Нацбанк визнав банк олігарха Костянтина Жеваго неплатоспроможним 19 вересня 2015 року. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб визначив чотири банки, через які людям повертатимуть гроші. На Полтавщині таким банком-посередником є Ощадбанк.

 

 

Теги: Економіка КременчукаФінанси і кредит

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 805 0