Новини з 1996 року

Від неї двічі відмовлялися, але вона все одно потребує любові

Людмила Скачко 12 травня 2019 09:35 692 0

Чудова і весела танцівниця Білочка потрапила до Спецсервісу. Двічі вона знайшла і втратила сім`ю. 

Собака Білочка народилась на вулиці, але небайдужі волонтери допомогли їй знайти свій дім, та як вперше, так і вдруге господарі з часом відмовлялися від тварини. Через погане ставлення хазяїв, вона стала лякливою та почала взагалі сторонитись людей. 

"Довгий час Білочка, сумуючи, сиділа в будці свого вольєру, навіть не підходила до людей. Ми думали, що вона зовсім здичавіла, втратила довіру до людини, але останнім часом вона стала підходити до співробітників та гостей Спецсервісу й старалася привертати увагу своїми танцями!" - повідомляє начальник служби відлову й утримання тварин Спецсервісу Марина Кожушко.

Коли настав час стерилізації, Білку забрали в пункт тимчасового тримання, де вона сидить і досі. Випустити в місце вилову її не можна через зрозумілі причини - на вулиці вона не виживе, а дому в неї просто немає. 

 

 

"Дуже шкода, що молоденька собачка, яка хоче бігати, гратися і веселитися - сидить у вольєрі, як у клітці! Давайте допоможемо Білочці знову повірити людям і знайти таку родину, в якій її будуть любити і більше ніколи не скривдять!" - говорить Марина Кожушко.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 465 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 850 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 803 0