Новини з 1996 року

Усього 29 закладів освіти Полтавщини забезпечили навчальною зброєю. Кременчуку теж перепало. ФОТО

Людмила Скачко 25 липня 2021 11:00 269 0

У Полтавському обласному Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулась передача навчальної зброї, яку надалі розподілятимуть по навчальних закладах області.

Саме Полтавщина стала першою областю України, в якій почали роздавати навчальну зброю для шкіл. Востаннє у 2029 році 30 закладів освіти отримали кілька пістолетів і автоматів й на цьому все. За два роки поки у школах проводилися ремонти у класах, в яких планується викладати дітям урок «Захисту України».

За інформацією пресслужби Полтавського обласного ТЦК та СП, для того, щоб школи отримали зброю насамперед потрібне бажання, ініціатива і спеціально облаштована кімната зберігання зброї. Це основні фактори. 23 липня було передано в кожний навчальний заклад 10 автоматів АК-74 та по 3 пістолети ПМ. І, хоча зброя є навчальною, вимоги щодо її зберігання є суворими.

Зауважимо, що для школярів навчальна зброя, щоб вивчати предмет "Захист України" є вкрай необхідною, адже хлопці та дівчата зможуть не лише теоретично дізнатися з чого складається і за яким принципом працює автомат чи пістолет, а й вже у практиці опанувати навички розбирання та складання зброї.

Викладач предмету "Захист України" ВПУ №7 Кременчука старший лейтенант запасу Ігор Іжевський, наголосив, що раніше навчальної зброї у їх закладі не було. Довелося звернутись з проханням її надати, бо це нагальна потреба для учнів.

"Практичне розбирання та складання автомату – це обов’язкова умова для допризовної підготовки. На словах це не розкажеш. Треба показати на практиці, зробити своїми руками. Інакше цьому навчити не можливо", – зауважив чоловік.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 229 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 189 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 402 0