Новини з 1996 року

Уряд змінив правила нарахування субсидій для пенсіонерів, які перестали працювати

Віктор Крук 12 вересня 2016 09:50 934 0

Про це в ході прямої телефонної лінії Урядового контактного центру заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Кабінет Міністрів України прийняв рішення, відповідно до якого пенсіонерам, які перестали працювати у  цьому році і не мають інших доходів, крім пенсії, при розрахунку розміру субсидії не будуть враховувати дохід за увесь минулий рік, а брати до уваги лише розмір щомісячної пенсії. 

За словами міністра, цим рішенням Уряд відреагував на численні звернення українців, які у 2015 році працювали і отримували заробітну плату або, скажімо, зарплату  і пенсію, а у 2016 році з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.
«У людей це викликало нерозуміння, чому беруться до уваги їхні доходи, які не відповідають сьогоднішньому дню. Мовляв, чому при розрахунку розміру субсидії у 2016 році враховується дохід за увесь 2015 рік, якого в реальності у людини сьогодні немає. Тому прийнято соціально справедливе рішення – піти назустріч пенсіонерам у той час, як їхні доходи знизилися у порівнянні з минулим роком», - зазначив Андрій Рева.

Дане рішення ухвалено на засіданні Уряду і найближчим часом вступить у дію. Таким чином, усім непрацюючим пенсіонерам, які звернуться за призначенням житлових субсидій з вересня цього року, субсидія буде призначена за новими правилами - виходячи лише з розміру щомісячної пенсії, а не сукупного доходу за увесь 2015 рік.

 

Теги: 3202

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2792 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3261 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3706 0