Новини з 1996 року

Уряд хоче провести монетизацію всіх пільг в Україні

Віктор Крук 26 вересня 2016 16:30 781 0

В Уряді до кінця року планують внести на розгляд до Верховної Ради законопроект про монетизацію пільг, що означатиме отримування грошей замість пільги.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє УНІАН. За його словами, ще з радянських часів залишилося багато пільг, якими не всі можуть користуватися. Міністр навів один з прикладів - жителів сіл, які також мають право на безкоштовний пільговий проїзд у місцевому транспорті - проте вони цією пільгою не користуються. 

Рева зазначив, що також існують проблеми з фінансуванням пільг. Оскільки часто в бюджеті не вистачає грошей для того, щоб компенсувати витрати компаній на обслуговування пільговиків. Саме тому після повної систематизації уряд планує запровадити монетизацію пільг. У законопроекті йдеться про те, щоб кожен пільговик отримував саме кошти й сам міг розпоряджатися, на що їх витрачати. 

"Стовідсотково ми пільги не забезпечимо, як би ми того не хотіли, враховуючи фінансові можливості держави, але кожен пільговик отримає ту частину фінансової компенсації, на яку він має право, але отримав чи ні - залежить від того, де він проживає", - наголосив міністр.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 675 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1068 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1013 0