Новини з 1996 року

Університетські розчарування: їдальня в КрНУ хороших спогадів після себе не залишає. ФОТО

Людмила Скачко 17 вересня 2019 14:00 945 0

Проблема з харчуванням є не лише в деяких кременчуцьких школах, а й у вузах нашого міста.

Студенти Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського скаржаться на якість харчування, яке пропонують їм у їдальні навчального закладу, яка розташована в третьому корпусі. 

Надходять скарги на те, що в їдальні брудно і якийсь дуже неприємний запах, такий, що можна задихнутися. Студенти університету купують там лише чай, який коштує копійки, але й той не завжди приємний на смак.

 

 

"Максимум, що можна, це взяти чай, але іноді зі смаком підошви від кросівок..." - говорить студент вишу.

Звичайно, є і плюси, але таких небагато. Наприклад, якщо порівнювати з іншими закладами харчування, то на 25 гривень можна купити склянку чаю і якусь булочку, але ж справа не лише у вартості, а й у якості. 

Але й тут деяким студентам не подобаються ціни. Склянка звичайного чаю з пакетика коштує 7 гривень, тоді як у якомусь кафе він буде в половину дорожчий і тому, мабуть, вартість чаю в університеті не зовсім і кусається.

Взагалі про стан їдальні в університеті можна говорити багато. Нагадаємо, вона знаходиться в третьому корпусі і коли там готують, то неприємний запах "стоїть" на весь перший поверх. Тут усе бажання поїсти зникає зовсім, зазначають студенти.

Втім не всі вони мають можливість піти поїсти в більш нормальне місце. Тож або ж терплять звірячий голод, або йдуть на "пекельну кухню".

 

 

Рекомендації від студентів: чай краще пити лише в тому випадку, коли прийшов на пари й дуже змерз або коли застуджений.

"Прийшов, щоб поїсти, та нікого не догукався, персонал сидів і ржав на кухні. Пішов на пари голодний", - говорить четвертокурсник Влад, який навряд чи вже колись повернеться в їдальню університету.

 

 

У куточку споживача - лише хороші відгуки, але якщо подивитися на всю цю брудну картину, не дуже віриться, що їх писали самі студенти.

 

 

Також новиною стало те, що в їдальні можна влаштувати поминки - це добрий підзаробіток для університету.

 

 

Як би там не було, але бруд на столах, неприємний запах та булочки, які поскидали на одну тацю, і брудний посуд на вітринах аж ніяк не викликає довіри до тієї  їжі, яку там готують і подають студентам.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2537 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3001 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3441 0