Новини з 1996 року

Ульянов знову не пройшов конкурс на посаду судді ВСУ. Через грубі висловлювання та коментарі?

Валерія Макряшина 26 лютого 2019 09:00 1676 0

Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККС) не вважає адвоката й депутата міськради Руслана Ульянова гідним кандидатом на посаду судді касаційного суду в складі Верховного Суду. 

Відповідне рішення ВККС прийняла вчора, 25 лютого.  

На розгляді питання щодо кандидатури пана Ульянова представник комісії зазначив, що Громадська рада чесноти (ГРЧ) визнала його невідповідним посаді судді. За цим кандидатом виявили факти прояву сексизму, вживання ненормативної лексики в дискусіях, зневажливе ставлення до опонентів та ймовірне використання статусу радника міського голови в бізнес-інтересах власної дружини. 

Читайте також: Юридичний радник мера Ульянов назвав гаражний кооператив «Синтез» "курятником"

На питання стосовно образливих висловів, зокрема в соціальних мережах про мешканців Кременчука та громадських активістів, Руслан Ульянов відповів, що він виправився.

Згадала комісія і численні негативні коментарі Ульянова про кременчужан та його відносно неприйнятний вислів про депутатку міськради Оксану Піддубну, до якої, ймовірно, в нього явна антипатія. 

Нагадаємо, на одному із засідань у відповідь на вигуки Оксани Піддубної Руслан Ульянов звернувся до неї зі словами "баба базарна". 

Щодо цього вислову Ульянов зазначив, що вислів "баба базарна" є сталим словосполученням та фразеологізмом, який широко вживається як в українській, так і в російській мовах, і не є образою.

Читайте також: Кременчужани заплатять більше. Подякуємо адвокату-депутату Ульянову за теплову "допомогу"

Однак, крім цього, були в Руслана Ульянова і більш грубі висловлювання. ГРЧ заявила, що Руслан Ульянов вживав грубу ненормативну лексику до опонентів. Зокрема: "Тебе послати чи сам знаєш, куди піти? Н@@уй, звичайно".

Щодо цієї фрази, то Ульянов зазначив, що він вжив її у відповідь на грубість та щоб показати, що він має гідність і не має наміру терпіти приниження й образу.

Читайте також: Одружений депутат Ульянов купив побачення з учасницею «Фемен» і публічно осипає її компліментами

Також, згідно з документом, відомо, що Ульянов з 2011 року є активним дописувачем на сайті кременчуцького видання "Телеграф", де під час обговорень міських подій демонструє зневажливе ставлення до опонентів і вдається до глузливих висловлювань. 

"Після вступу Руслана Ульянова в повноваження депутата Кременчуцької міської ради його дружина Юлія Ульянова у 2016 році надавала послуги комунальним підприємствам «Кременчукводоканал» та «Благоустрій Кременчука» на загальну суму 280 000 гривень.

У 2015 році вона теж надавала юридичні послуги «Кременчукводоканалу», проте на значно меншу суму - 35 000 гривень.

А ось протягом 2012-2014 років аналогічні послуги комунальним підприємствам Кременчуцької міської ради дружина Руслана Ульянова зовсім не надавала. "У цих фактах простежується висока ймовірність використання статусу депутата Кременчуцької міської ради та радника міського голови з правових питань", - йдеться у звіті ГРЧ.

Тож Громадська рада чесноти про кандидатуру Руслана Ульянова зробила свої висновки. А вони такі: аведені факти не будуть сприяти зміцненню довіри громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду в разі проходження цього Кандидата в ряди суддів Верховного Суду. Адже суддя Верховного Суду повинен бути прикладом бездоганної поведінки".

Тож, спираючись на всі факти, Вища кваліфікаційна комісія суддів України вирішила, що Руслан Ульянов не гідний стати служителем Феміди з такою негативною рекомендацією. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 807 0