Новини з 1996 року

Учням ліцею №4 та льотного коледжу прочитали лекцію біля пам'ятника Шевченку. ФОТО

Ксенія Омельченко 22 травня 2018 11:20 748 0

Сьогодні, 22 травня, по всій території України відзначають 157-у річницю перепоховання Тараса Шевченка. З цієї нагоди біля пам'ятника великому поету в Кременчуці відбулися урочистості. На заході були присутні секретар міськради Юрій Гриценко та одразу кілька заступників мера, зокрема Дмитро Кравченко, Володимир Пелипенко та Ольга Усанова.

 

 

У "масовку" організатори запросили учнів льотного коледжу та ліцею №4, навчальні заклади яких розташовані найближче до місця проведення заходу. Відмітимо, що ліцеїсти в більшості були одягнені у вишиванки, поєднуючи їх подекуди зі спортивними шортами та кросівками.

 

 

Розпочався захід традиційно з виконання Гімну України, після чого ведуча разом з директоркою Центральної міської дитячої бібліотеки прочитали присутнім школярам історію перепоховання Тараса Шевченка. Увесь цей процес нагадував студентську лекцію, де всі б охоче розійшлися у своїх справах, але вимушені розповідати та слухати.

  

Родзинкою урочистостей стало емоційне виразне читання школяркою балади Шевченка "Утоплена". Виступ дівчини вразив містян настільки, що з натовпу чулися не тільки оплески, а й вигуки "Браво!"

Тільки після цього представники міської влади нарешті поклали квіти до пам'ятника Кобзареві, за ними - інші небайдужі кременчужани, здебільшого пенсіонери.

  

На завершення заходу ведуча подякувала присутнім школярам та пенсіонерам за громадянську свідомість та участь в урочистостях, після чого школярі юрбою повернулися на заняття.
 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 52 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 107 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 327 0