Новини з 1996 року

У роботі Кременчуцької виховної колонії виявлено ряд грубих порушень

Альбіна Козлова 14 січня 2019 15:05 1170 0

Під час комплексної перевірки дотримання прав та інтересів дітей у ДУ «Кременчуцька виховна колонія» прокуратура виявила ряд порушень. 

Кременчуцькою місцевою прокуратурою спільно з відділом ювенальної юстиції прокуратури Полтавської області проведено комплексну перевірку дотримання прав та інтересів неповнолітніх у Державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

До перевірки були залучені спеціалісти Держпродспоживслужби, охорони здоров’я, Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Полтавській області, Держпраці, Державної служби з надзвичайних ситуацій, департаменту освіти, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У ході перевірки виявлено ряд порушень вимог кримінально-виконавчого законодавства України щодо режиму утримання вихованців, їх матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення, умов праці на виробництві та протипожежної безпеки.

За результатами проведеної перевірки начальнику Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України внесено вказівку про усунення вказаних порушень.

Загалом 2018 року Кременчуцькою місцевою прокуратурою за результатами проведених перевірок Державної установи «Кременчуцька виховна колонія» внесено 5 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто трьох службових осіб.

Читайте також: Як живуть вихованці Кременчуцької виховної колонії?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0