Новини з 1996 року

У наближеного до мерії екс-"свободівця" Галати в офісі робили обшук через освоєння бюджетних коштів

Андрій Михайленко 02 червня 2017 10:40 2425 0

Схоже, що правоохоронці мають сильні аргументи не на користь наближеного до мерії власника будівельних фірм Сергія Галати.

За непідтвердженою інформацією, в офісі Галати під час учорашнього обшуку було вилучено близько 10 печаток фірм, мобільні телефони з листуванням, документація та інші речі. Значна кількість печаток може вказувати на те, що в офісі було налагоджено роботу "конвертаційного центру" (для ухилення від сплати податків. - Ред.).

Спірозмовники "Програми Плюс" переконані в тому, що правоохоронців цікавить освоєння паном Галатою бюджетних коштів під час численних ремонтів та будівельних робіт на кременчуцьких об'єктах, що входять до комунальної власності Кременчука.

Такі обставини можуть пояснити дивну поведінку віце-мера Кременчука з питань будівництва Дмитра Кравченка вчора, 01 червня, під час сесії міської ради, адже до його відання входить будівельні роботи по комунальних об'єктах. 

Самі ж співрозмовники репортера вказують на те, через Галату можна вийти на всю владну вертикаль Кременчука, включаючи мера Віталія Малецького.

І дане питання дуже непокоїть "фіолетову" верхівку, оскільки мова може йти про заїзд декількох чиновників до СІЗО (слідчий ізолятор).

"Здача в оренду приміщення Молодіжному парламенту за 1 гривню на рік та 1,8 млн. гривень орієнтовних збитків - це квіточки у порівнянні зі "схемами", що діють у будівельній галузі.

Наведу приклад. Наближений до мерії будівельник за 2017 рік за будівельні роботи отримає з бюджету 10 млн. гривень. З цих 10 млн. гривень слід сплатити 20 відсотків ПДВ. 

Їх ніхто платити не буде, бо гроші будуть "прокачувати" через "конверт" - таким чином врятують від податків 2 млн. гривень. 10 печаток у офісі (у Галати. - Ред.) не просто так мали лежати.

Порівняйте: 1,8 млн. збитків через Молодіжний парламент за 10 років та 2 млн. гривень за 1 рік на будівництві", - каже співрозмовник.

Читайте по темі: 

Гроші Кременчука: Галата цьогоріч таки отримає супербюджетний підряд на 5 млн. гривень,

Ціна питання: за скільки скандальний екс-"свободівець" Галата виклав "вишиванку". ДОКУМЕНТИ,

Гроші Кременчука: наближена до екс-свободівця Галати фірма за 7,7 млн. грн. "підлатає" музей,

Фірма "Легбудпроект" екс-свободівця Сергія Галати завдала облбюджету 243 993 грн. збитків. ДОКУМЕНТ

 

 

Теги: Гроші КременчукаБюджет КременчукаЕкономіка КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1601 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1681 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1597 0