Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У мерії зустріли мера Малецького. Із Тайланду в Кременчук, у скандал з вивезенням рідких стоків

Валерія Макряшина 02 березня 2020 14:20 867 0

Складно пояснити, що в нас у Кременчуці наразі відбувається у так званій "галузі рідких відходів".

Сьогодні, 2 березня, приватні асенізатори, деякі з яких на минулому тижні влаштовували пікети біля станції перекачування СП-17, в районі Малої Кохнівки, прийшли особисто на засідання виконкому Кременчуцької міської ради, в мерію, на яке максимально засмаглим після відпустки з'явився міський голова Віталій Малецький. 

Нагадаємо, не так давно в міськвиконкомі затвердили нові правила приймання стічних вод, якими надалі, відповідно до оприлюдненої на сайті Prozorro інформації, "опікуватиметься" приватне підприємство "ЕКОКОМУНТРАНС", на замовлення комунального підприємства Кременчука "КАТП 1628".

Приватні асенізатори були вкрай розгублені, бо дізналися, що їх обмежать у правах займатися своєю діяльністю, яка до цього приносила їм кошти. 

Але не все так критично.

Відповідно до оприлюдненої на минулому тижні інформації, рішення по рідким відходам у міськвиконкомі було "заморожене", а угоду КАТП 1628 хоч і підписало, вона не діє. На підприємстві повідомили, що рішення по рідким відходам не прийняте. 

Як сьогодні заявив мер Малецький, наразі приватним підприємцям пропонують включитися у процес на стадії збирання і підписати договори з комунальним підприємством "КАТП 1628".

Іншого варіанту він не бачить, а це означатиме, що тарифи на послуги з вивезення нечистот у Кременчуці місяць-два і зростатимуть і це зрозуміло.

Брак автомобілів на комунальному підприємстві міський голова на сьогоднішьому засіданні підтвердив.

Водночас він погодився із тим, що тарифи КАТП 1628, яке має лише три автомобіля вдвічі-втричі більші ніж тарифи приватних асенізаторів. 

Останні вивозять 1 куб. м нечистот по тарифу до 100 грн, натомість комунальники беруть за кубометр - 163 грн. Єдине, що вирішив мер Малецький, який напевно такого скандалу "в галузі" нечистот не очікував, це дати доручення начальнику КАТП 1628 Сегію Шияну переглянути тарифи підприємства на вивезення рідких нечистот.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 782 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1470 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1477 0