Новини з 1996 року

У міськвиконкомі визначили директора маршрутів №17 та №10. ОДНАК Є ЗАПИТАННЯ

Олександр Курилов 13 листопад 2015 15:37 877 0

Пасажирів маршруток №17 та №10, що їздять з Ревівки на Молодіжний і на Лашки, надалі перевозитиме їхній традиційний перевізник – підприємство «Євротранс сервіс» з директором Олегом Кагалом. Відповідний конкурс на визначення перевізника у мерії за цими маршрутами відбувся сьогодні, й за тим, що відомо, саме це підприємство за вищевказаним маршрутом перевозитиме громадян наступні 5  років.

Щодо чисельності автобусів, то вона залишається незмінною – два «Богдани» й 20 маршруток на №17 й 1 «Богдан» та дві маршрутки на №10.

Тобто змін у цій справі не буде і, як на репортера, існуюча ситуація, на яку немає особливих скарг громадян, – збережеться.

Втім якщо збережеться, то це не означає, що перевезення пасажирів не повинно бути кращим.

Далі ж запитання репортера до керівника відділу транспорту мерії Руслана Івашини й зміст тут такий.

 

 

«Чому у справі перевезень цей відділ позбавляє громадян права вибору? Чому мешканець Ревівки чи Лашків має право їздити на маршрутних таксі тільки цього підприємства? Бо поки така ситуація зберігається, наші маршрутники так і працюватимуть на 100 відсотках рентабельності та розповідатимуть про дорожнечу запасних частин.

У цій справі є приклад Дніпропетровська, де через конкуренцію перевізники вартість проїзду знижують. Те ж саме і з хлібом – його ми не купуємо в одному й тому ж магазині, але вибираємо, де краще й де нам зручніше.

Пояснення керівника відділу транспорту мерії Руслана Івашини – "у Міністерстві інфраструктури з приводу перевезень розробляється новий закон, однак наш відділ своїх пропозицій з цього приводу не надсилав". Чому чиновники не написали, що в цій справі потрібна конкуренція, інакше подорожчання  вартості проїзду триватиме завжди, – незрозуміло.   

 

Теги: Транспорт КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 464 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 849 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 802 0