Новини з 1996 року

У міськвиконкомі так і не домовились, перекривати дороги для триатлону чи ні

Олексій Ващук 07 серпня 2020 16:15 314 0

На сьогоднішньому засіданні міськвиконкому, крім теми ремонту Крюківського мосту вирішували ось що: чи перекривати вулиці Кременчука для проведення чемпіонату міста з триатлону, що має відбутися у самісінькому центрі міста 16 серпня.

За проєктом рішення міськвиконкому «Про тимчасове обмеження руху автотранспорту під час проведення відкритого чемпіонату міста Кременчука з триатлону «Кремінь – Олімпік» у день проведення змагань, з 9:00 до 11:00, обмежити рух автотранспорту по вулиці Генерала Жадова, площі Перемоги, вулицях Коцюбинського, Перемоги, Богдана Хмельницького, перехрестях Богдана Хмельницького та вулиці Пугачова.

З одного боку, перекривати жвавий рух на дорогах міста заради якихось змагань – це зайвий раз обмежити свободу руху кременчужан. З іншого боку, в цьому немає нічого погано, бо ж до того якось перекривали дороги і всіх усе влаштовувало.

Якщо не перекривати вулиці, то змагання опинялися б під загрозою: не будуть же спортсмени їхати на велосипедах посеред дороги із сотнями автомобілів.

Мер Кременчука Віталій Малецький узагалі сказав, що можна перенести змагання кудись в інше місце, наприклад до просторих парків Горішніх Плавнів, де ні спортсменам не завадить рух автівок, ні вони не завадять містянам.

Зрештою посадовці не змогли вирішити, як же бути з обмеженням руху автотранспорту, й просто перенесли розгляд цього питання на невизначений термін.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2540 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3004 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3444 0