Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У міській раді нагадали про покинутий Студентський парк. Просять поставити лавки та пісочниці

Артем Кузьменко 30 липня 2020 11:15 300 0

Сьогодні, 30 липня, у будівлі Кременчуцької мерії проводять позачергову XLV сесію міської ради. На ній перед розглядом порядку денного зачитали депутатські запити. Зокрема, депутат Валентина Гордєєва зачитала, скоріше, звернення мешканців міста, аніж свій запит.

Темою одного з двох її запитів став давно забутий міською владою парк “Студентський”, який зараз навіть не нагадує привітну галявину, — все, окрім натоптаних доріжок, заросло бур’яном.

Валентина Гордєєва сказала про те, що в парку знаходяться 6 лавочок, які давно ніхто не фарбував. Вона зачитала, що мешканці міста хотіли б бачити ще хоча б 6 лавочок (звісно ж, пофарбованих) і дві пісочниці на території паркової зони. Крім цього, ще одна зручність, яку хотіли б бачити мешканці Занасипу, — це спуск до парку із зупинки “Автомагазин” у вигляді асфальтного тротуару.

 

“Міська рада виділяє кошти на інші парки, а про цей парк просто забула. В мікрорайоні просять виділити кошти на благоустрій парку “Студентський”. Я звертаю увагу, що я дійсно говорила недавно про вулицю на в’їзді в місто Кременчук, але там є депутати, які закріплені. А якщо й не закріплені, то є Малецький у нас, але він вже більше року там [нічого] не виконує. Я звернулася в міську раду, але там воно не виконується”.

 

Запит підтримали 23 депутати.

Нагадаємо, що цей парк входить до антирейтингу “Програми Плюс”, як одне з місць, яке наші чиновники визначили як місце відпочинку, але відпочити там ніяк і ніде. І депутатка вирішила вже не просити в мера таке “непосильне” завдання - скосити бур’яни.

 

Читайте також: Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0