Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У людей немає гарячої води, а лебеді не дають купатися! «Міський сад» і суворий допит. Відео

Олександр Курилов 19 червня 2017 11:18 1043 0

Що сталося і як ?

У Кременчуці – надзвичайний  випадок, пов’язаний з відсутністю комунальних послуг, зокрема гарячої води, коли мешканці міста намагаються хоч якось підтримувати себе у чистоті.

Це вчорашня подія в парку «Міський сад», куди жителі йдуть купатися, через відсутність гарячої води в квартирі.

Однак громадяни не знають – у «Міському саду» вони від бруду не відмиються, але в халепу втраплять.

Тож з того, що відбулося вчора, відомо наступне – молодий чоловік хотів скупатися в озері Гарячка, що у «Міському саду», але…

Лебідь Гриша, який нічого не знає про відсутність у  центральній частині Кременчука гарячої води (він нею не користується), став на захист своїх володінь.

Відомо однак, що лебеді – птахи жорстокі, вони не співчувають кременчужанам у їх комунальних бідах і можуть забити людину дзьобом, коли бачать, що хтось іще купається, окрім них.

Саме таке врешті-решт і сталося.

Лебідь Гриша напав на молодого чоловіка, який вліз у воду. Чоловік намагався захиститися, але марно, і тоді молодий хлопець пішов на птаха в атаку – намагався захопити його за шию, поки той не виклював йому очі.

Відомо, що у справу втрутився депутат міської ради Дмитро Кавунник, який молодого чоловіка затримав й передав поліції. Нижче - коментарі.

Віталій Дедюрін, директор парку «Міський сад». Купатися в озері під час відсутності води – адміністративне порушення

Відео:

«Сьогодні в Міському саду черговий неадекватний чоловік скоїв правопорушення. Не звертаючи увагу на зауваження відвідувачів, чоловік роздягнувся, переліз через огорожу озера і став намилюватися», - про те, що молодий чоловік, який ледь не став жертвою лебедя й прийшов  до води зі своїм  милом,  повідомляє читачам Фейсбуку керівник парку «Міський сад» Віталій Дедюрін.

Далі ж за його словами, сталося таке.

«Після цього ідіот поплив до лебедів. Лебідь Гриша, захищаючи свою лебедину сім'ю, намагався захищатися, але чоловік схопив його за шию і намагався втопити, навалившись на нього всім тілом. Все це відбувалося на очах безлічі людей, в тому числі, і дітей.

Між ними зав'язався справжній бій. Невідомо, чим би це все закінчилося, якби на крики про допомогу неадеквату не поспішив чоловік, який і врятував правопорушника.

Викликав поліцію небайдужий відвідувач Міського саду Перебийніс Дмитро Вікторович, за що йому величезне спасибі. У лебедя Гриші травмовано крило. Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 299 Кримінального кодексу України, яка встановлює відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Дана стаття передбачає покарання у вигляді штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до двох років. Ось цей "дятел"», - зазначає директор парку «Міський сад», який також виставив у соціальну мережу відео власного допиту затриманої людини.

Кримінальної справи не буде. Затриманий хотів купатися без злого умислу

У міському відділ поліції зауважують, що не відкриють кримінального провадження по факту жорсткого поводження з тваринами, про що просить директор комунального підприємства «Міський сад» Віталій Дедюрін.

«Жорстоке поводження – навряд. Чоловік говорить, що просто купався, тобто злого умислу – немає. Але юридичну оцінку його діям дамо», - зазначає з цього приводу прес-офіцер міського відділу поліції Анна Васенко.

А от якої оцінки в міській поліції не дадуть – так це залишать без реагування факт відключення води в Центральній частині, через що громадяни вимушені йти й купатися у водоймах.

 І, між іншим, – це й справді проблема як для центру Кременчука, де гаряче водопостачання відновити обіцяють, так і для мешканців мікрорайону Раківка, де вже нічого не обіцяють.

І тут мешканцям цього мікрорайону, здається, пощастило. У Дніпрі, де вони купаються, немає ні Віталія Дедюріна, ні лебедів. Інакше - ходити їм всім брудними і погано пахнути.

Фото – з жорсткого допиту затриманого мешканця, який хотів купатися.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 867 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1558 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1555 0