Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуцькому краєзнавчому музеї з’являться нові експонати, але поки що їх не покажуть. ФОТО

Олексій Ващук 18 травня 2021 14:00 144 0

Сьогодні, 18 травня, відзначається Міжнародний день музеїв. З цієї нагоди в Кременчуцькому краєзнавчому музеї відбувся урочистий захід.

На нього зібралися як самі працівники музею, так і інші діячі культури Кременчука.

З нагоди професійного свята колекція музею значно поповнилася. Один кременчуцький колекціонер творів художнього мистецтва подарував усю свою колекцію експозиції музею. Сьогодні гості заходу мали честь представити першу з подарованих картин.

Про кількість нових експонатів нічого конкретно не сказали, але зазначили, що їх буде дуже багато, а їхню цінність неможливо вирахувати.

Однак ми не зможемо побачити їх у відкритій експозиції, адже місця у придатному для виставок приміщенні вкрай мало. А от другий та третій поверхи навіть і не думають поки що відкривати для відвідувачів, бо там і досі продовжуються ремонтні роботи.

Крім картин, музейники отримали й вельми багато інших подарунків від гостей. Наприклад, у них з’явилися копія Афонської чудотворної ікони Георгія Побідоносця, 120-річна книга, а також колекція конвертів з історією кременчуцького транспорту.

Працівники музею висловили щирі сподівання, що зможуть «дожити» до моменту відкриття всіх поверхів музею. За їхніми словами, те, що за десять років ремонту та реконструкції будівлі вона ще й досі повністю не відкрилася для відвідувачів, – це дуже сумний факт, адже експонати, які знаходяться наразі на зберіганні, просто припадають пилюкою.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 775 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1459 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1469 0