Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуцькій мерії провели засідання — порахували дітей-сиріт, які не дочекаються допомоги від міста

Артем Кузьменко 23 липня 2020 15:50 418 0

Сьогодні, 23 липня, в будівлі Кременчуцької міської ради провели засідання місцевої комісії для підготовки пропозицій та прийняття рішень щодо використання у 2020 році субвенції з держбюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та осіб із їхнього числа.

Під час засідання провели перекличку міських чиновників, які створили цю комісію і ввійшли до неї не так давно — 10 липня. Керівник Департаменту соцзахисту населення та питань АТО Марина Доценко нагадала, що опосередкована вартість спорудження житла на Полтавщині коштує 11 523 грн за кв м, а на кожну дитину-сироту потрібно 357 213 грн за квартиру площею 31 кв м. Для дітей-інвалідів ця сума вища — 472 443 грн за квартиру площею 41 кв м.

Тому члени комісії порахували, що орієнтовний розмір потреби стосовно спрямування субвенції від держави становить 24 751 404 грн, оскільки в нашому місті станом на сьогодні зареєстрували 68 дітей-сиріт, 4 з яких — це особи з інвалідністю.

Але незабаром представники міської влади зберуться ще раз, щоб перерахувати гроші. Не тому, що хоча б одній дитині міська влада сама виділить помешкання, а тому що Уряд має внести зміни до однієї з постанов, яка стосується субвенції.

У виконкомі іноді виділяють квартири, але вони призначені для спортсменів. Що стосується найбільш беззахисної категорії населення — сиріт, то тут вони покірно чекають, доки з державного бюджету в місто почнуть крапати гроші. А допомоги від міста їм чекати не варто, що показує практика.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 6 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 929 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0