Новини з 1996 року

У Кременчуці вивчають київський досвід. Обережно, продавці фільтрів гостять громадян клофеліном

Олександр Курилов 26 грудня 2016 17:12 899 0

Українці, які зіткнулися з небезпекою, розповідають про усе новіші схеми шахрайства та крадіжок. Про новацію, що ходить Києвом, попереджають кременчужан, а мова йде про те, що злодії ходять по домівках та нібито продають якісні фільтри для очищення води.

Протестувати якість води пропонують на місці. У воду непомітно додають клофелін, тож поки власники непритомні, їхнє майно виносять з квартири. Про таке на сторінці у ВК «Підслухано Кременчук»  розповів користувач Дмитро Сабко.

Щодо нашого досвіду, яким ми можемо поділитися зі столицею, то мова про таке.  Кременчуком  уже ходили грабіжники з вікнами, з енергозберігаючих компаній, з банків, медичних установ, із соціальних служб тощо.

Кременчужани мали б більше усвідомлювати, що  хто б не стояв на порозі вашої квартири, не варто навіть відчиняти двері, якщо не знаєте особу. Через двері треба питати про подробиці візиту.

Шахраї заздалегідь вигадують і назви фірми, й неіснуючу адресу, й телефон... Вони готуються до того, щоб завоювати вашу довіру, а згодом - потрапити у квартиру.

Але жодна фірма, яка поважає себе, не стане просувати послуги чи товари, дістаючи клієнтів удома. Тож необхідно провести інструктаж для усієї сім’ї. Не відчиняйте двері незнайомцям ні за яких обставин, якщо ви нікого не викликали. Про візит державних, комунальних служб можна дізнатися, зателефонувавши до них.

У разі якщо вдома нікого, крім вас немає, створіть ілюзію, що є хтось сильний та мужній, прокричавши, наприклад: «Васю, зараз я підійду до дверей!»

Марина Баніт

 

 

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 677 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1070 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1015 0