Новини з 1996 року

У Кременчуці учні та студенти читали вірші поета і письменника, колишнього парламентаря Віктора Терена

Олександр Курилов 11 жовтня 2018 17:15 978 0

У Міському Палаці культури сьогодні учні міських шкіл та студенти читали вірші письменника й поета, колишнього народного депутата від нашого міста Віктора Терена.

Тож  можна було почути вірші поета як з його ранньої творчості, так і більш пізні, присвячені  вже сучасності. 

Вірші читали не тільки діти, але й дорослі теж – директор Міського Палацу культури Сергій Ситник декламував  «Тарасову шапку» Віктора Терена.

На жаль, самого поета на літературнику, де лунали його твори,  не було. За повідомленням  багаторічного помічника Віктора Терена  й керівника кременчуцької «Просвіти» Марії Усцової, автор  сьогодні хворіє й до Кременчука приїхати не зміг.

Далі ж - про самого поета та письменника, справжнє прізвище та ім’я якого Віктор Таран. Терен - це літературний псевдонім.

Віктор Таран народився у 1941 році в Павлиші. Закінчив школу із золотою медаллю, навчався в інституті в Харкові та в університеті Братислави.  

Народним депутатом від нашого міста він став у 1994 році й був парламентарем аж до 2012 року. Щодо людських якостей, то вся його діяльність спрямовувалася і спрямовується на допомогу людям.

Віктор Терен є одним з народних депутатів, який не лише стояв біля витоків сучасної України, але й затверджував Конституцію України в 1996 році.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 464 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 849 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 802 0