Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуці судитимуть колишнього голову правління банку за розтрату 9 мільйонів доларів

Артем Кузьменко 16 листопад 2020 17:20 549 0

Генеральна прокуратура скерувала до Автозаводського районного суду Кременчука обвинувальний акт щодо колишнього голови правління одного з банків за фактом порушення ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата майна в особливо великих розмірах). Відповідне повідомлення опублікували на сайті Офісу Генпрокуратури.

Було встановлено, що посадовець вчинив розтрату понад 9 000 000 доларів США коштів банку під час передачі в заставу грошей, які перебували на кореспондентських рахунках цього банку в банковій установі іншої держави.

Видання LB інформує, що притягуваною до відповідальності може бути колишня голова АКБ Банку, який збанкрутував у 2014 році.

 

«Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, який займався ліквідацією "АКБ Банк", у 2017 році повідомляв, що банк виступив майновим поручителем за кредитом, який австрійський Meinl Bank видав кіпрській компанії Agalusko Investment LTD. Для забезпечення позики були передані кошти на 9 млн доларів США, які були на кореспондентському рахунку "АКБ Банку" в австрійській фінустанові».

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 7 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 930 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1637 0