Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуці скорочено час святкових лінійок в школах до 15 хвилин. Як пережити це нашим чиновникам?

Олександр Курилов 31 серпня 2018 09:34 4365 0

У 2018 році кременчуцьким чиновникам, які за традицією 1-го вересня відвідують навчальні заклади з доповідями про кубокілометри, кількість посаджених дерев і заодно вітають першокласників, – не щастить.

Не щастить, бо виступати зі звітами перед шестирічними дітьми їм не доведеться, адже час святкової лінійки обмежено 15 хвилинами.

Про те, що в місті новий формат 1 вересня, але відмова від минулих традицій, зразка виступу перед дітьми начальника служби внутрішнього аудиту міськвиконкому – не така легка справа, «Програмі плюс» розповів керівник міського управління освіти Геннадій Москалик.

«Час, відведений на проведення лінійки в школах нашого міста, обмежений 15 хвилинами. Однак в окремих школах, як у гімназії №6, такої лінійки взагалі не буде. Натомість будуть нові форми відзначення 1-го вересня», - зазначив головний освітянин міста.

Хоча, за його словами, не всі батьки дітей розуміють це й доводиться дуже довго пояснювати, чому так.

«Останнього разу, поки пояснював, телефон розрядився, бо дуже довга розмова», - розповів про труднощі в переході до європейських традицій співрозмовник.

Адже в європейських країнах чиновники не звітуються перед малими дітьми й тамтешні депутати не розказують 1 вересня дітям про свою роботу.

Перший день навчання в школах Європи проходить без пафосу, однак у комфортних умовах: діти фотографуються з учителем,  проводять на шкільних подвір’ях пікніки або зустрічаються з цікавими людьми, яким є що розповісти учням.

"Шановні Президент, Прем'єр-міністр, міністри, депутати парламенту, сільських, селищних, міських, районних рад, чиновники різних рівнів та органів місцевого самоврядування. Звертаємось до вас із проханням не відвідувати, не приїжджати, не планувати урочистих заходів із вашою присутністю 1 вересня у навчальних закладах. Ваша присутність змушує наших дітей влаштовувати свято вам", - пише в соцмережах з цього приводу Альона Парфьонова, співголова громадського об’єднання «Батьки SOS».

І вона права – скільки ж можна нашим дітям виступати артистами на святі, яке, зокрема, кременчуцькі чиновники й депутати організовують самі для себе.

На фото минулого року – головні учасники лінійки в ЗОШ №15 - мер Малецький та нардеп Шаповалов, навколо яких дітям наказано водити хороводи та уважно слухати їхні виступи про міське життя.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 870 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1563 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1558 0