Новини з 1996 року

У Кременчуці привітали працівників соціальної сфери з їхнім професійним святом. ФОТО

Іона Харченко 01 листопад 2019 18:15 495 0

День працівника соціальної сфери України в цьому році припадає на неділю, 3 листопада.

Адже саме в першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13 квітня 1999 року, відзначають це свято. Встановлено воно на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики.

 

 

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати й безпеки праці, трудових відносин.

 

 

Тож саме сьогодні, 1 листопада, напередодні цього професійного свята в Кременчуці привітали всіх містян, які так чи інакше пов’язані з такою важливою роботою.

 

 

Місцем святкування та нагородження кременчуцьких соцпрацівників, як і завжди, було обрано Міський Палац культури.

 

 

У фойє Палацу культури кременчужан знову зустрічав оркестр, який віртуозною грою привертає до себе увагу та змушує слухачів зупинитися на декілька хвилин, щоб насолодитися музикою. А ще можна було роздивитися неймовірної краси та майстерності вироби, зроблені власноруч соцпрацівниками.

 

 

Що ж стосується нагородження та урочистого концерту, підготовленого для працівників соціальної сфери в Кременчуці, то відбувся він у великому залі палацу.

 

 

Відкрився захід танцювальною постановкою, а після цього міський голова Віталій Малецький привітав усіх працівників соціальної сфери з їхнім професійним святом.

 

 

Далі настали приємні хвилини нагородження працівників соціальної сфери Кременчука почесними грамотами - за плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту громадян нашого міста.

 

 

Після цього концертна програма, яку підготували творчі колективи міста, продовжився.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 640 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 837 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1198 0