Новини з 1996 року

У Кременчуці представники виборчих комісій не ризикуватимуть з голосуванням хворих на COVID-19

Олександр Курилов 25 жовтня 2020 14:15 299 0

Цьогорічні місцеві вибори у Кременчуці пройдуть повз щонайменше, 600 мешканців нашого міста, які сьогодні перебувають вдома через захворювання на коронавірус.

Й це остання інформація з наших дільничних виборчих комісій, представники яких зазначають, що вони підуть по квартирам людей, які через інвалідність не можуть самі дійти до виборчих дільниць, але в списку тих, до кого прийдуть немає жодного хворого на COVID-19.

«Є спеціальна виборча дільниця в міській лікарні «Кременчуцька». Й там голосуватимуть як дорослі, які перебувають в міській дитячій лікарні зі своїми дітьми, так і хворі які перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні на Молодіжному», - зазначив «Програмі плюс» представник виборчої дільниці, що в медичному коледжі на вулиці Червона Гірка.

Цікаво, що самі представники дільничної комісії теж не налаштовані робити обходи квартир хворих на коронавірус.

Причина – недостатнє екіпірування самої виборчої комісії й це до речі хворі теж розуміють, тому й заявок від них практично немає.

В представників дільничних комісій є латексні рукавички, є маски, халати та щитки. Щитки вони будуть використовувати при обході людей з інвалідністю.  

Однак, у випадку відвідування хворих на коронавірус, халат потрібно знімати при виході з квартири пацієнта, який перебуває на домашньому «стаціонарі» та одягати новий.

Все це – коли в руках представник дільничної комісії ще тримає купу бюлетенів та виборчу скриню, ускладнює процес захисту людини від інфікування.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 674 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1067 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 1012 0