Новини з 1996 року

У Кременчуці представили нового начальника патрульної поліції - професійний спортсмен. ФОТО

Валерія Макряшина 06 червня 2019 12:30 1837 0

Сьогодні, 6 червня, в міському батальйоні патрульної поліції - свято. Особовому складу офіційно представили нового командира.

Згідно з наказом від 4 червня, ним став уродженець міста Маріуполь - 27-річний старший лейтенант поліції Олександр Борзенко, який добре знайомий із системою даного відомства, бо працює в ній від самого початку. Свою кар'єру почав у місті Маріуполі. Він ніс службу на лінії, був командиром роти та заступником командира батальйону. Також Олександр Борзенко добре відзначився на службі в патрульній поліції в Автономній Республіці Крим та в місті Сімферополі. 

Як традиційно підкреслив начальник головного управління поліції Полтавської області Андрій Замахін, Кременчук є містом важким і відпочивати тут не доведеться. Щоб побороти всі проблеми, треба працювати гуртом. Крім цього, А. Замахін побажав О. Борзенку успіхів у службі. Сам же Олександр Борзенко пообіцяв робити все можливе й неможливе.

"Я не буду багато розмовляти, а буду діяти. Я прийшов, щоб працювати", - додав він.


"Я відкритий, я готовий спілкуватися!"

Історіями з життя та служби Олександра Борзенка мережа інтернет не кипить. Згідно з декларацією, оприлюдненою в цьому році, - особистої квартири в чоловіка немає, як і власного автомобіля. За основним місцем роботи в минулому році він зробив 205 760 грн. 

Виявляється, що основним профілем Олександра Борзенка є "Економіка підприємства". У патрульну поліції він прийшов, бо все життя бажав служити суспільству й, будучи простим громадянином, не довіряв тодішній міліції. Але повірив у реформу й пішов служити на благо людям.  

Варто зауважити, що новий командир батальйону патрульної поліції Кременчука має чудову форму та фізичну підготовку - він професійний спортсмен. Олександр Борзенко є майстром спорту з боксу, з тайського боксу, також займається КУДО, професійно грає в баскетбол та футбол. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 466 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 853 0
У галереї Кременчука представили виставку "Смарагдові розписи" юних художників міста. ФОТО 806 0