Новини з 1996 року

У Кременчуці представили дві захоплюючі книжки про кохання та потойбічні сили. ФОТОрепортаж

Олексій Ващук 14 березня 2021 18:30 1525 0

Сьогодні, 14 березня, у приміщенні центральної міської бібліотеки відбулася презентація двох збірок книжок, а саме романтичні оповідання у книжці під назвою «Бо кохаю…», а також містичної збірки «Потайсвіт».

На заході окрім гостей були присутні й дві авторки книжок, а саме кременчуцька письменниця Анна Пахомова та харківська авторка пригодницьких і любовних романів Анфіса Сметаніна. А от письменниця з Кропивницького Олена Павленко бути на презентації не змогла. Дівчата втрьох створювали представлені книжки.

Перша книжка – збірка романтичних оповідань «Бо кохаю…». Її письменниці випустили у світ до дня 8 березня, але офіційно представили лише сьогодні. У ній авторки розповідають історії різних героїв, яких об’єднало чудове почуття – кохання.

А от друга збірка взагалі не про кохання. Вона має назву «Потайсвіт», у якій головний герой стикається із потойбічними силами і лише від нього залежить, чи зможе він вижити.

На створення роману про потойбічні сили авторки надихалися давньою язичницькою міфологією нашого народу, яка ще за часів існування Русі поєдналася з християнськими уявленнями про світ.

Наразі обидві книжки є у вільному доступі в інтернеті.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2750 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3219 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3659 0