Новини з 1996 року

У Кременчуці поки що ніяк не відреагували на заклик РНБО провести коронавірусну сесію міськради

Олександр Курилов 03 грудня 2020 10:26 291 0

Кременчуцькі чиновники, серед яких – міський голова Малецький, поки що ніяк не відреагували на заклик керівника РНБО Данилова щодо проведення спеціальних сесій місцевих рад.

І це останнє повідомлення від секретаря Ради національної безпеки та оборони Олексія Данилова, який звернувся до місцевих рад, щоб новообрані депутати на своїх перших сесіях розглянули питання боротьби з пандемією коронавірусу.

Таке звернення Олексій Данилов оприлюднив на сторінці РНБО у Фейсбуку.

"З метою об’єднання і консолідації зусиль у боротьбі з пандемією вкрай важливим є невідкладне проведення сесій місцевих рад, на яких мало б бути розглянуто питання подолання негативних наслідків поширення COVID-19 у кожній області, кожному районі, місті, селищі, селі", - заявив він.

Про що слід додати – у Кременчуці, де новообрані депутати три дні поспіль ділили посади в майбутній міськраді та міськвиконкомі, на слова Олексія Данилова поки що не звернули увагу взагалі.

У місті сьогодні більш серйозні справи.

Зокрема, мова йде про обрання нових «міцних господарників», які в новому скликанні більш уважно вивчатимуть документи, а не так, як раніше, коли ці ж документи ці ж «міцні господарники» вивчали не так щоб уважно.

Інше, чим сьогодні зайняті очільники міськради та міста, – розподіл посад у мерії та умови оплати праці. Коли справа дійде до боротьби з коронавірусом у Кременчуці – в міськвиконкомі повідомлять додатково.

На фото: голова РНБО України Олексій Данилов, заклик якого – розглянути  справу подолання коронавірусу на місцях у Кременчуці ніхто не почув.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2919 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0