Новини з 1996 року

У Кременчуці петиції на ім’я мера Малецького замінять книгою скарг на бездіяльність його чиновників

Олександр Курилов 14 січня 2017 12:57 704 0

Чиновникам Кременчуцького міськвиконкому варто було б зробити спеціальну книгу скарг на свою бездіяльність і прилаштувати її на першому поверсі адмінбудівлі, біля посту військових Нацгвардії, які охороняють міськвиконком.

Причина тут – кількість скарг та прохань, у яких кременчужани вимагають від чиновників виправити ситуацію. Тож якщо раніше кременчужани могли скаржитися за телефоном 1563 у відділ оперативного контролю міськвиконкому, то тепер у місті нове віяння.

Скарг, на які ніхто не реагує, настільки багато, що громадяни шукають інші варіанти вирішення своїх проблем, зокрема комунальних.

А таким новим варіантом вирішення комунальних проблем стало оприлюднення петицій і можливе сподівання, що їх міський голова хоч зрідка, але читає.

Нова така петиція з комунальної бездіяльності оприлюднена мешканцями Крюкова. Громадяни просять прийняти заходи, аби в будинках, що у мікрорайоні Раківка, була гаряча вода після 23-00.

Пояснення скаржників – їм виставляють рахунки за гарячу воду в повному обсязі, натомість саму комунальну зручність обмежують, що є протизаконно.

Про що слід додати – петицію, яка такою не є, а мова тут про скаргу на роботу комунального підприємства «Теплоенерго»,  де кількість заступників директора вже скоро зрівняється з кількістю заступників мера Кременчука, громадяни не підписують.

Чому  так – зрозуміло. Люди просто не вірять, що в цій справі хтось з наших чиновників на все відреагує. І пояснення тут лише одне – якщо питання не вдалося вирішити через відділ оперативного контролю мерії, то те ж саме буде й зі скаргами-петиціями.

Вихід же тут доволі простий. Варто просто накатати скаргу на бездіяльність Кременчуцької міської влади на урядову гарячу лінію, де кременчужани в ролі скаржників уже давно займають перші місця.  

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 809 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 948 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1303 0