Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуці пес Ідефікс із «Астерікса і Обелікса» чекає на свою родину. ФОТО

Іона Харченко 05 квітня 2019 12:00 842 0

На початку березня в одному з дворів на Молодіжному з'явився маленький, зовсім молоденький песик. Заляканий і дикий він сидів у куточку біля ґанку та боявся всього на світі. В руки нікому не давався, злякано відбігав від людей і повертався у свій куточок. Його підгодовували, але не всім жителям під'їзду подобалася його скромна присутність, його проганяли, але пес нікуди не йшов, він зовсім не вмів жити на вулиці та не знав, що робити і куди йти.

Одного разу на тілі крихітної собаки з'явилися рани, не характерні для хвороби або укусів інших собак – хтось побив малюка! Він зовсім перестав виходити зі свого куточка, а злий дядько, незадоволений таким сусідством, гучно заявив: «Отрую! Воно заразне!» Про це розповідає начальник служби відлову та утримання тварин комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук» Марина Кожушко.

15 березня собаку забрали в пункт тимчасового тримання на лікування.

«Про злого дядька ми знаємо зі слів очевидців, а сліди побоїв бачили на власні очі! Малюка вилікували та вигодували, тепер він став чарівним і ласкавим, постійно лащиться й жадає спілкування та дружби! Справжній домашній улюбленець!» – говорить жінка.

Підопічний Спецсервісу ніби з’явився з відомого й улюбленого багатьма фільму «Астерікс і Обелікс» – справжній добрий і хоробрий Ідефікс. Саме так вони його й назвали.

 

 

«Отже, друзі, кому в житті не вистачає відданості та любові? Хто потребує справжнього сімейного друга? Чиї діти давно мріють про маленького веселого союзника? Приходьте, знайомтеся, казковий Ідефікс вас чекає», – закликає Марина Кожушко.

Комунальне підприємство «Спецсервіс-Кременчук» розташоване на вулиці Горького, 48/75. Телефон для довідок: 067 203 21 97 - черговий телефон, Спецсервіс і 098 779 54 42 – начальник служби відлову та утримання тварин Марина Кожушко.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 871 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1563 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1560 0