Новини з 1996 року

У Кременчуці перевірять човнові станції

Іона Харченко 03 квітня 2019 17:40 617 0

Сьогодні, 3 квітня, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянули питання про вимоги законодавства України, що стосуються введення в експлуатацію баз для стоянок маломірних суден і використання маломірних суден.

Як повідомив начальник водної поліції Олег Стешенко, з початку цього року на Полтавщині сталися три надзвичайні події. З човнових станцій Кобеляцького району, Кременчука та Горішніх Плавнів з порушенням правил користування водними об’єктами випустили маломірні човни. Це призвело до загибелі дев’ятьох осіб. 

Нехтування вимогами безпеки судноплавства загрожує життю й здоров’ю людей, які користуються  маломірними човнами. Тож керівники човнових станцій повинні  виконувати покладені на них обов’язки,  стежити  за  дотриманням вимог Водного кодексу України та Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах Полтавської області. Крім того, також слід стежити, щоб на воду в човнах не виходили люди в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

До кінця квітня в Кременчуці спеціальна комісія до початку навігації, 25 квітня,  як і в минулі роки, перевірить усі човнові станції. Особлива увага приділятиметься наявності та комплектації рятувальних постів із постійним чергуванням осіб, які здійснюють контроль за безпечним користуванням громадянами плавзасобами. Якщо човнова станція не буде готова, то вона не отримає допуск до роботи.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 808 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 947 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1301 0