Новини з 1996 року

У Кременчуці офіційно продовжили карантин до кінця зими. Неофіційно – хоч до наступного року

Артем Кузьменко 31 грудня 2020 10:25 500 0

Сьогодні, 31 грудня, в Кременчуці провели останнє цього року засідання виконавчого комітету міської ради. Спочатку заслухали членів штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації і перейшли до затвердження порядку денного та розгляду його питань.

Питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27.03.2020 № 487» приховує під своєю назвою продовження карантину та обмежувальних заходів на території нашого міста.

Рішення розглянули сьогодні, оскільки офіційно карантин у нашому місті мав закінчитися якраз останнього дня цього року, про що «Програма Плюс» писала раніше.

 

Читайте також: Надзвичайну ситуацію у Кременчуці офіційно продовжили до кінця року

 

Надзвичайна ситуація, тобто карантин, діє на території всієї України і може діяти ще довго, але потрібно засвідчити це де-юре. Члени виконкому швидко перескочили на наступне питання, а це навіть не обговорювали, оскільки всім і так усе зрозуміло – продовжувати в нашому місті карантин будуть доти, доки його продовжує уряд.

А вищі чини медицини нашої країни, такі як головний санлікар Віктор Ляшко і міністр охорони здоров’я Максим Степанов, кажуть, що епідемічна ситуація може покращитися навесні цього року або навіть пізніше.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2537 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3001 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3441 0