Новини з 1996 року

У Кременчуці – небачений рекорд! За 1 місяць щеплення від COVID-19 отримав 1 відсоток жителів

Олександр Курилов 06 квітня 2021 11:01 296 0

Кременчуцькі чиновники повідомляють про нові досягнення в кампанії вакцинації населення від коронавірусу, яка триває в місті вже більше місяця.

Нове досягнення – це значне зменшення кількості щеплень від COVID-19, яке сьогодні в місті здійснюється у трьох пунктах первинної допомоги.

Тож якщо наприкінці минулого тижня таких вакциною Астра-зенека ковішилд робили по 120 на день, то сьогодні кількість щеплень від коронавірусу зменшено до 90.

Інше, на чому наголошується, - 2390 жителів Кременчука отримали щеплення від початку вакцинальної кампанії однією дозою, з них - 1228 медичних працівників.

Станом на 5 квітня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 у сімейних лікарів записалось 792 особи. Тобто за три дні список бажаючих зробити собі щеплення збільшився на 9 осіб.

Підсумок серйозної кампанії з вакцинації населення в Кременчуці - в нас за один місяць, навіть більше, вже  щеплено аж 1 відсоток жителів.

Тож попереду ще 50 місяців, після чого можна буде заявити – майже за три роки половина жителів Кременчука все-таки отримає першу дозу щеплень від коронавірусу.

А після цього можна буде скасувати карантин і всі його обмеження. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2526 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2987 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3427 0