Новини з 1996 року

У Кременчуці назріває “революція” під стінами мерії. ВІДЕО

Андрій Рубан 10 червня 2016 15:45 1389 0

Мешканці 1-го Занасипу 14 червня мирною ходою підуть до Мера Малецького з протестом.

Ми вже повідомляли про конфлікт, який виник на 1-му Занасипу між місцевими мешканцями та забудовником “Набережний квартал”.

Останні вирішили без згоди людей побудувати у них під вікнами 12-поверхівку. Як стверджують представники ініціативної групи, яка виступає проти будівництва, документи мають багато проблем і виникає питання щодо законності будівництва за кількасот метрів від річки Дніпро поміж аварійними будинками.

Коли представники забудовника 8 червня спробували завезти будівельні матеріали та обгородити територію парканом, місцеві мешканці завадили цьому. За їхніми словами, особисто мер міста іще у середу, 1-го червня, під час особистого прийому громадян пообіцяв у всьому розібратися, провести перевірку законності будівництва та всіх документів, які предаставляє забудовник. 

“Віталій Малецький нам сказав, що цю справу доручить своєму заступнику Дмитру Кравченку. Та поки розбиратимуться, дав слово, що будівництво не розпочнеться. Коли через тиждень усе трапилося (привезли паркан. – Авт.) і влада проігнорувала нас, ми пішли у мерію. Дмитро Кравченко сказав, що вперше чує, що він повинен був у чомусь розбиратися. Хоча мер міста нам пообіцяв, що нам навіть зателефонують. А тут ледь паркан не встановили”, - розповідає мешканець будинку 1 по вул. Великій Набережній.

Тож знову на чергових переговорах у мера із забудовникомлюди висловили своє небажання бачити під вікнами 12-поверхівку іще і з порушенням закону. Мер Віталій Малецький, пообіцяв посприяти перевірці документів і попросив призупинити будь-які роботи щодо будівництва нового будинку. Хоча зазначив, що місто має розвиватися і нові будинки мають будуватися, але тільки у рамках закону.

 

 

Читайте також: Міська влада Кременчука провокує масову бійку на 1-му Занасипу. АНОНС

Зустріч відбулася увечері, 8 червня. А вже 9 червня на загальних зборах мікрорайону №1 на Занасипу люди висловили недовіру до влади та забудовника. І оскільки влада не має бажання їхати до людей, мешканці 1-го Занасипу одноголосно вирішили з транспарантами пішою ходою 14-го червня піти до мерії і запрошують підтримати усіх кременчужан.

“Ми звертаємося до всіх мешканців міста, а в першу чергу до наших сусідів - не будьте байдужими.  Ця проблема сьогодні прийшла до нас, а влада, яку ми обрали, нас не чує. Завтра проблема може бути у вас, і так само владі буде байдуже. Ми збираємося на мирну ходу 14-го червня. Збір біля будинку №1 о 08-00”, - говорить член ініціативної групи.

Також читайте: "МИ ОБРАЛИ ВАС СВОЇМ БОГОМ !", - мешканці 1-го Занасипу про мера Віталія Малецького

 

 

 

 

 

Теги: Земельні ділянкиЗемля КременчукаВіталій Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2468 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 2932 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3372 0